صفحه نخست شرايط استخدام ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري سوالات متداول ارتباط با ما
بسمه تعالي

آگهی جذب نيرو شركت نگهداشت كاران
شركت نگهداشت كاران در نظر دارد جهت كارگاه پتروشيمي خراسان واقع در بجنورد از ميان داوطلبان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی به شرح جدول ذیل ، تعداد محدودي نیروی انسانی مورد نیاز خود را براي سال 1401 ، صرفا از ميان داوطلبين مرد و بومي استان خراسان شمالي پس از کسب موفقیت در آزمون هاي کتبی و عملي، مصاحبه عمومی، تخصصی و روان شناختي، معاینات پزشکی و گزينش، با انعقاد قرارداد در چارچوب قانون کار و تامين اجتماعي بصورت قرارداد مدت موقت دعوت به همكاري نمايد.
* شرط حداقل معدل براي مقطع ليسانس 14 و فوق ليسانس 16 مي باشد.
واحد سازماني عنوان تخصص مورد نیاز تعداد نیرو مدرك و رشته تحصيلي مورد نياز
بهره برداری اپراتور سایت 12 ليسانس مهندسي شيمي گرايش هاي ( پتروشيمي-پالايش-گاز-پليمر)

تاريخ برنامه زمانبندی و تاریخ های مهم اجرایی
از 1401/09/15 تا 1401/10/03 ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
1401/10/12 مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
1401/10/16 برگزاري آزمون
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری مرتبط متعاقباً اعلام خواهد شد.

الف – شرايط عمومي :
1. تابعيت ايران و التزام به قانون اساسي و نظام جمهوري اسلامي ايران
2. تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
3. عدم سوء پيشينه كيفري منتج به محروميت از حقوق اجتماعي و همچنين عدم اشتهار و محكوميت به فساد اخلاقي
4. عدم سابقه وابستگي يا عضويت دراحزاب و گروههاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران
5. عدم اعتياد به مواد مخدر سنتي و صنعتي و روان گردان
6. عدم اشتغال (رسمي ، پيماني ، قراردادي) و تعهد خدمت به دستگاههاي دولتي ، خصوصي ، مراكز آموزشي و نهادهاي انقلاب.
7. داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم ( براي دارندگان كارت معافيت پزشكي ، درصورت قبولي درمراحل سنجش ، تاييد پزشك معتمد شركت درمورد توانايي انجام كار مزبور ، الزامي است.)
8. نداشتن منع استخدامي به موجب آراء مراجع قضايي ذيصلاح
9. عدم انفصال از خدمت و يا اخراج توسط دستگاهها و موسسات دولتي و خصوصي
10. تندرستي و توانايي كامل جسمي ، روحي و اخلاقي افراد، طبق تاييد طب صنعتي شركت

ب - شرايط اختصاصي :
11. مدارك دانشگاهي كساني قابل قبول براي شركت در پذيرش نهايي است كه از طريق آزمون‌هاي سراسري دانشگاههاي دولتي، آزمون سراسري اختصاصي دانشگاه پيام نور، جامع علمي–كاربردي و يا آزاد اسلامي موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدرك رسمي شده و يا از دانشگاه‌هاي معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري دريافت كرده باشند.
12. متقاضيان محترم نبايد در طول دوره تحصيل پرونده انضباطي داشته باشند.
13. مدارك تحصيلي تحت عناوين معادل، دوره هاي فراگير، آموزش باز، مكاتبه‌اي(از راه دور)، داخلي، پودماني (به‌جز پودماني مقطع كارداني دانشگاه جامع علمي كاربردي) دانشگاهها و مراكز آموزش عالي مورد پذيرش نمي باشد.
14. جذب نيروي انساني مورد نياز از متقاضيان بومي استان خراسان شمالي صورت مي پذيرد.
تبصره: مبناي بومي بودن ، محل تولد و يا محل تحصيل دوران دبيرستان و اخذ ديپلم متوسطه مي باشد.
15. دارا بودن مدرك تحصيلي به شرح مندرج در جدول بالا
16. شرايط سني به شرح زير مي باشد.
مقطع كارشناسي: حداكثر 28 سال تمام(متولدين 1373/09/01به بعد)
مقطع كارشناسي ارشد: حداكثر سن 30 سال تمام(متولدين 1371/09/01به بعد)
تبصره1: خدمت نظام وظيفه تا سقف 2 سال به حداكثر سن افزوده مي شود.
تبصره2 : سابقه خدمت مرتبط (تجربه مفید/ صرفاً سابقه كار در واحدهاي بهره برداري پتروشيمي) با تاييد واحد محل خدمت (با درج عنوان شغلی و مدت و پرداخت حق بیمه) به حداكثر سن مقرر تا سقف 10 سال اضافه خواهد شد.
17. داشتن آمادگي جسماني و ورزيدگي لازم براي انجام فعاليتهاي شغل مزبور طبق تائید پزشک معتمد شرکت
18. عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد.)
تبصره1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ثبت نام باشد.

ج - مراحل ثبت نام:
۱- مراجعه به وب سایت به نشانی khpc.iran-azmoon.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
۳- ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
- تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لكه باشد
- حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد
- حتي الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد
تذكر1: اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و...) قابل قبول نمي‌باشد و داوطلب لازم است اصل عكس را مطابق با توضيحات فوق، اقدام به اسكن نمايد.
تذكر 2: مدت زمان تعيين شده تمديد نمي گردد و متقاضيان بايد در مهلت فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
4 - پرداخت مبلغ يك ميليون و پانصد ريال 1.500.000 ریال بصورت آنلاین در فرآیند ثبت نام.

نکات مهم :
1- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
3- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
4- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
5- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.

تذکرات مهم :
1-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد. 2- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس از مهلت مقرر اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
3- محل برگزاري آزمون در زمان توزيع كارت و همچنين از طريق سامانه فوق الذكر اعلام مي گردد. 4- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس چند برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت ، نسبت به اعلام اسامی دعوت شدگان جهت مصاحبه های فنی و تخصصی و روانشناختی و ساير مراحل اقدام می شود .
توجه : دعوت از داوطلبان از هر مرحله به مرحله بعدي ، به منزله پذيرفته شدن نخواهد بود و هيچگونه حقي را براي داوطلب ايجاد نمي كند. 5- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت می باشد.
6- لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي از سوي داوطلب نبوده و مدارك پس از اجراي آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت.
7- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارائه مدارك بصورت ناقص در زمان مصاحبه و بعد از آن بر عهده داوطلب مي‌باشد .
8- انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون، پس از طي مراحل آزمون مصاحبه تخصصي ، روانشناسي ، طب صنعتي و ساير مراحل خواهد بود و به پذيرفته شدگان اطلاع رساني خواهد شد.
9- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی (مشتمل بر آزمون کتبی ، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی) تعیین گردیده و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
10- جذب نیرو صرفاً جهت به کارگیری از طريق شرکت هاي پيمانكار طرف قرارداد پتروشيمي خراسان در محل مجتمع پتروشيمي واقع در شهرستان بجنورد مي باشد.
11- از پذیرفته شدگان نهایی ضمانت هاي لازم و تعهد محضری خدمت به میزان 5 سال اخذ خواهد شد و در پايان مدت هر قرارداد در صورت رضايت كارفرما مجددا قرارداد جديد منعقد مي شود و در غير اين صورت قرارداد فرد تمديد نخواهد شد.
12- منابع آزمون :
منابع عمومي : ادبيات فارسي – كامپيوتر – هوش – زبان
منابع تخصصي : انتقال حرارت – مكانيك سيالات – ترموديناميك – انتقال جرم – راكتور – كنترل فرايند – كاربرد رياضيات در مهندسي شيمي